Plunder Pirates: Piraci świętują Chiński Nowy Rok

17.02.2015 o godzinie 16:25 napisane przez Agnieszka Hornstein w NewsyGry na smartfonyStrategiczne

Pewnie na jednym wdechu bylibyście w stanie wymienić wszystkie cechy, które przypisuje się piratom. Gościnność pewnie się do nich nie zalicza, ale w takim razie możecie się zdziwić. W strategicznej gierce free-to-play Plunder Pirates zaczęły się obchody Chińskiego Nowego Roku. To właśnie w ten sposób samozwańczy władcy mórz i oceanów postanowili powitać na pokładzie swojej wirtualnej łajby Ching Shih. Owiana legendarną sławą, śmiertelnie niebezpieczna piratka przyjechała z wizytą i przywiozła ze sobą cały bagaż doświadczeń i nauk.

Pirackie obchody chińskiego święta

Najnowsza aktualizacja pirackiej strategii na urządzenia mobilne pojawiła się już w sklepie iTunes. Motywem przewodnim update’u jest jedno z najważniejszych chińskich świąt. Jeżeli rozejrzycie się po wyspie, zobaczycie, że wszędzie zaroiło się od przygotowanych z okazji Chińskiego Nowego Roku dekoracji.

Szkółka czeka

Świętowanie nie oznacza tym razem czasu na lenistwo i odpoczynek. Zmobilizujcie swoich piratów do roboty! W wersji 1.5.2 dodano wiele nowych umiejętności, które można (i warto) opanować. Żeby wzmocnić szeregi w gildiach, dostaniecie też nawet specjalny plac do ćwiczeń.

Zadbajcie o to, żeby nie przegapić nowego levelu Pirate Hall, który otwiera prawdziwy skarbiec z udoskonaleniami.


Źródło: Facebook, iTunes
Graj teraz w Plunder Pirates
Gry na smartfony, Strategiczne, Piraci
Plunder Pirates ZdjęciaPlunder Pirates Zdjęcia
Graj teraz za darmo
Typ:
Gry na smartfony
8latPolecamy:
od 8 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Plunder Pirates Tags
  • pirate
  • world of dattleships
  • plunder pirates
  • gry na iphone
  • gry na przeglądarkę
  • gry podobne do shakes
  • pirates